Çanakkale Geçilmez infografik | INFOGRAFIK

INFOGRAFIK

Menu

Çanakkale Geçilmez infografik

Çanakkale Savaşı hiç unutamayacağımız büyük bir destan. Onu ne kadar anlatsak azdır. Uzun süren bu savaşı daha iyi anlayabilmemiz için 2 bölüme ayırdık deniz savaşları ve kara savaşları. Çalışmanın flash versiyonunu da izleyebilirsiniz.

 

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN
(Sağ maus tıklayıp farklı kaydet demeniz gerekiyor. Dosya .swf uzantılıdır, açmak için web browser içine sürükleyip bırakmanız gerekiyor)

canakkale-gecilmez-kuse-baski-icin-infografiknedir

 

Çanakkale Geçilmez, Çanakkale haritası, Çanakkale war, Gallipoli Campaign, Gallipoli war, Gelibolu harita, çanakkale savaşları, çanakkale savaşları info grafik
Çanakkale Gezi haritası (erolpolat.com)

Categories:   harita, infografik, İnteraktif, İslam

Yorumlar

 • Yayınlanan: 26 Ağustos 2014 15:25

  Hakan Salim

  Güzel bir çalışma olmuş tebrikler
 • Yayınlanan: 29 Nisan 2015 09:15

  MUHAMMED

  maşallah çok güzel olmuş elinize sağlık
 • Yayınlanan: 2 Mayıs 2015 17:52

  Yönetici

  Teşekkürler Hakan bey, teşekkürler Muhammed bey
 • Yayınlanan: 14 Mart 2018 16:42

  fatih

  merhabalar yukarıdaki çanakkale geçilmez resmini gerçekten çok beğendim. elinize emeğinize sağlık . Ben adanada bir okulda öğretmenim .ve okul duvarına böyle bir görsel asacağız. görselin orijinal halini bize göndermeniz mümkün olabilirmi acaba?
  • Yayınlanan: 17 Mart 2018 16:39

   Yönetici

   Merhaba Fatih Bey, çalışmanın orijinalini maalesef paylaşamıyoruz. Fakat insanlar faydalanabilsin, okuyabilsinler diye çok fazla kalitesini düşürmedik, bu şekilde çıktı alabilirsiniz. Daha büyük baskı düşünüyorsanız okulposterleri.com adresinden satın alabilirsiniz. İlginiz için teşekkürler.
 • Yayınlanan: 15 Mart 2018 14:48

  Efdal

  gorselleri okul panosunda kullanabiliyormuyuz. elinize sağlık
  • Yayınlanan: 17 Mart 2018 16:41

   Yönetici

   Merhaba Efdal Bey Ticari olmayan şeylere iznimiz var, çıktı alabilir panonuza asabilirsiniz. Daha büyük baskı düşünüyorsanız okulposterleri.com adresinden satın alabilirsiniz. İlginiz için teşekkürler.